Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views!
| Wifi Wi-Fi | Bejelentkezés/Kijelentkezés Gyors be- és kijelentkezés | Privát strand Strand hozzáférés |
| Fitnesz/Edzőterem Fitneszközpont | Sporttevékenységek Könnyűbúvárkodás | Helyszíni étkezés Bár/Társalgó |
| Tárgyalótermek Business center | Háziállat nem engedélyezett |
A 8 percnyi sétára található Chankanaab Adventure Beach Park közelsége mellett, az 1 hálószobás Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! Cozumel a környéken könnyűbúvárkodás lehetőségét kínálja. A vezetett sznorkeltúrákat kínáló 2 fürdőszobás villa 4 fő befogadására alkalmas.
A Cozumeli „Fedezd fel Mexikót” élménypark 6 km-re, míg a Parque Quintana Roo körülbelül 1 km-re van a Cozumel városi nyaralótól. A Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! közelében fekszik az olyan természeti látványosságoktól, mint a Parque Arqueologico. A Cozumeli Múzeum továbbá hozzávetőlegesen egy 5 perces sétára található a Cozumel városi ingatlantól.
A szálláshely tengerre néző kilátást nyújt. A fürdőszobai felszerelések külön WC-t is magukba foglalnak. Szárítót és törölközőket is kínálnak.
Van egy teljesen felszerelt konyha olyan eszközökkel, mint a mosogatógép, hűtő és sütő. A villától 200 méterre található Guido's mediterrán ételek széles választékát kínálja. A legközelebbi buszmegálló az ADO, elég közel a Cozumel városi szállástól. A Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! kényelmi szolgáltatások széles választékát kínálja vendégeinek, többek között fitnesz órákat és belső udvart, mi több, fitneszszobával is rendelkezik, hogy fittek maradjanak.
- Helyi látnivalók
- Corpus Christi1648 km
- Jesus Es Rey3637 km
- Cozumel Dive Shop1955 km
- Stingray Beach Free Lockers3180 km
- Snorkel and Swimming2266 km
- Safe Tours Cozumel2309 km
- Mayatlantis3056 km
- Repülőterek
- Cozumel nemzetkozi repuloter2,8 km
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Gyors be- és kijelentkezés
- Concierge-szolgálat
- Háziállat nem engedélyezett
Étkezés és italfogyasztás
- Szárító
- Konyhaedények
- Bár/Társalgó
Tevékenységek és relaxáció
- Strand hozzáférés
- Fitneszközpont
- Könnyűbúvárkodás
Szolgáltatások
- Business center
Szoba felszereltsége
- Fűtés
- Belső udvar
- Terasz
- Mosógép
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
Milyen népszerű látnivalók vannak a Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! közelében?
A Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! területéhez legközelebbi nevezetességek a Cozumeli Múzeum (hozzávetőlegesen egy 5 perces sétára az ingatlantól), a Chankanaab Adventure Beach Park pedig 600 méterre van. - ❓
A Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! milyen messze van a Cozumel nemzetkozi repülőtértől?
A Cozumel nemzetkozi repülőtér és a Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! között 5 km távolság van. - ❓
A Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! Wi-Fi-t kínál. - ❓
A villa konyhával berendezett?
A villa felszereltségéhez tartozik egy teljesen felszerelt konyha. - ❓
A Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! fogad háziállatokat?
A Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! nem fogad háziállatot. - ❓
Milyen kilátás vár ránk a Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! ablakaiból?
A Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! tengerre néző kilátással várja vendégeit. - ❓
Mely látnivalókat érdemes meglátogatni, amíg a Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! vendégei vagyunk?
Cozumel nevezetességei közé tartozik a Forum Shops és a Cozumeli „Fedezd fel Mexikót” élménypark, amelyek 1 km-re, illetve 6 km-re találhatók a Gorgeous Penthouse Villa W/ Deck & Ocean Views! területétől. Ezenkívül a Parque Quintana Roo (1,1 km) szintén ajánlott a látogatásra.